Šiuo metu modernizuojama svetainė, gali būti klaidų

Futbolo mokykla "Ateitis"

 •  iš 5 (0 reviews)
 • 0 sekėjai
 • Futbolas
 • Vilnius

Informacija apie klubą

FM “Ateitis” – profesionali futbolo mokykla Vilniuje, veiklą vykdanti nuo 2000 m. Sportinės vaikų grupės treniruojasi pagal Anderlecht treniruočių programą, kviečiami užsienio specialistai, padedantys gerinti vaikų sportinį lygį.

2000 metais įsteigtas moksleivių futbolo klubas nuo pirmos dienos sostinėje tapo reiškiniu, į kurį žiūrima pagarbiai. Po septynerių metų tam reiškiniui buvo suteiktas „Ateities“ vardas.
Per tą laiką mokykla užaugo – dabar joje treniruojasi daugiau nei 450 vaikų, suskirstytų į vienuolika amžiaus grupių. Mažiausieji – trimečiai – dar yra darželinukai, o vyriausiųjų grupėse treniruojasi 17-18 metų vaikinai.
„Ateities“ tikslas – kuo daugiau vaikų pritraukti į futbolo treniruotes ir ugdyti aukšto meistriškumo sportininkus. To įrodymas – puikūs rezultatai respublikinėse varžybose, kuriose kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl čempiono vardų.
Visos treniruotės vyksta sostinės „Sportimos“ manieže ir naująjame Pilaitės futbolo manieže, kur Vilniuje futbolininkams yra suteiktos geriausios treniruočių sąlygos.
„Ateities“ futbolininkai nuolat vyksta į tarptautines varžybas, dalyvauja pačiuose svarbiausiuose Lietuvos futbolo vaikų ir jaunimo čempionatuose.
Užmegztas glaudus bendradarbiavimas su Barselonos futbolo akademija, Turino “Juventus”, Kijevo „Dinamo“, Maskvos CASK, Borisovo BATE, Minsko „Dinamo“, Rygos „Skonto“ ir kitais garsiais futbolo klubais.
Mokslo metų atostogų metu ir vasaromis rengiamos futbolo stovyklos ne tik mūsų mokyklos auklėtiniams, bet ir viciemos norintiems tobulinti savo futbolo sugebėjimus – dienos stovyklos vyksta Vilniuje su kviestiniais užsienio treneriais bei daugybe pramogų stovyklos metu, o vasaros metu – dviejų savaičių stovyklos Lietuvos pajūryje, kurių metu susirinkę vaikai gyvena grafiku: futbolas – jūra – futbolas.
Futbolo mokykla „Ateitis“ nuo 2009 metų pradėjo rengti pripažinimo sulaukusį turnyrą „Ateitis CUP“, į kurį susirenka daugiau nei 3000 jaunųjų futbolininkų iš Italijos, Anglijos, Ispanijos, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos, Latvijos, Lietuvos ir daugelio kitų Europos ir Azijos šalių. „Ateitis CUP 2013″ turnyrą įvertino ir Vilniaus miesto savivaldybė, šį projektą pripažinusi „Svarbiausiu 2013 metų Vilniaus sporto įvykiu“.
„Ateities“ jaunuosius futbolininkus treniruoja profesionalūs, motyvuoti treneriai, kuriems šis darbas nėra tik darbas – nuolatinis kompetencijos auginimas, kvalifikacijos kėlimas yra neatsiejama mūsų futbolo mokyklos trenerių kasdienybė.
Algimantas LIUBINSKAS (buvęs ilgametis Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris):
„Galima sakyti, kad „Ateities“ futbolo mokykla gerąja to žodžio prasme metė iššūkį biudžetinėms organizacijoms, įpratusioms gyventi iš valstybės kišenės. Iniciatyvūs, gebantys gerai organizuoti darbą žmonės per trumpą laiką nuveikė labai daug – „Ateities” jauniesiems futbolininkams sudarytos puikios treniruočių sąlygos, jie nuolat vyksta į įvairius turnyrus, laimi prizines vietas.”
Raimondas ŽUTAUTAS (buvęs Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris, 2002 metų geriausias šalies futbolininkas):
„Tai viena geriausių ir perspektyviausių futbolo mokyklų Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Tokių treniruočių sąlygų, įvairių tarptautinių turnyrų gausos „Ateities“ vaikinukams galima tik pavydėti. Jie turi visas galimybes tobulėti ir pasiekti labai daug. Džiugu, kad futbolo mokykla dar labiau plėsis. Įsitikinęs, kad ne vienas „Ateities“ auklėtinis papildys šalies nacionalinės rinktinės gretas“.
Deividas ŠEMBERAS (buvęs Lietuvos rinktinės futbolininkas) apie „Ateitis CUP“ turnyrą:
„Tokie tarptautiniai turnyrai turi ypatingą svarbą. Vaikai auga, tiek kaip talentai, tiek socialine prasme. Tokie turnyrai vaikams didžiulė šventė, o žmonėms, kurie sukuria tokią šventę – didžiausia pagarba. Pamenu, kaip pats buvau vaikas – tarptautinių turnyrų laukdavom, kaip kažko tokio.“
Futbolo ateitis auga pas mus.
FM “Ateitis” rėmėjai:
“Sportpoint”
“SKR grupė”
“SKR Baltic”

 

Vartotojo atsiliepimai

Peržiūrėkite statistiką

Puikiai0%

Labai gerai0%

Gerai0%

Sąžiningas0%

Prastas0%

Futbolo mokykla “Ateitis” gavo 0 atsiliepimai, kurių vidutinis įvertinimas yra out of 5

Closed

Pagl susitarimą

 • Pirmadienis

  14:30 - 20:00
 • Antradienis

  Pagl susitarimą
 • Trečiadienis

  14:30 - 19:30
 • Ketvirtadienis

  Pagl susitarimą
 • Penktadienis

  14:30 - 20:00
 • Šeštadienis

  Pagl susitarimą
 • Sekmadienis

  Pagl susitarimą
 • Local time

  2024 28 gegužės 03:32

Product not available

Panašūs sporto klubai

PARTNERIAI

 • Secure payment with Stripe
 • Server on Ubuntu
 • Hosted by Hostinger

© 2014-2024 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius