Šokio namai „Špagatas"

  • 0 sekėjai
  • Meninė gimnastika, Šiuolaikiniai šokiai
  • Kaunas

Informacija apie klubą

Sveiki, mielieji!

Esu Šokio namų “Špagatas” įkūrėja ir choreografė Silverija Narkienė. Studijos šokio kelias prasidėjo 2016m. ir sėkmingai tęsiasi iki šiol. Per šį laikotarpį subūrėme stiprią ir gausią šokėjų ir jų tėvelių bendruomenę, kurioje save atrado nuo pačio mažiausio iki paauglio šokėjo. Studijoje vaikus mokau ne tik baleto pagrindų ar šiuolaikinio šokio, tačiau stengiuosi plėsti jų akiratį dalyvaujant įvairiuose konkursuose, lavinti jų kūrybiškumą ir stiprinti pasitikėjimą savimi bei kolektyvu. Empatija, pastabumas bei mokėjimas išklausyti vieni svarbiausių mokytojo savybių, kuriomis vadovaujuosi savo darbe.

Išsilavinimas: Choreografijos bakalauro studijos Klaipėdos universitete. Šokio magistro studijos Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Laipsnio nesuteikiančios pedagogikos studijos Kauno technologijų universitete. Stažuotė Nyderlanduose “New Dance Studio”. Stažuotė Ispanijoje. Baleto artistės darbo patirtis Kauno valstybiniame muzikiniame teatre.

Vertybės – ugdyti savimi pasitikinčią, atsakingą, laisvą ir draugišką aplinkai asmenybę.

Misija – suteikti įvairaus amžiaus vaikams šokio meno įgūdžius. Ugdyti vaikus puoselėjančius šokį kaip meno formą.

Vizija – tapti aktyvia šokių studija Kauno mieste ir visoje Lietuvoje.

 

Savo studijoje laukiame įvairaus amžiaus mergaičių ir netgi berniukų, norinčių pažinti šokio pasaulį, išmokti reikšti jausmus judesio pagalba, augti ir tobulėti komandoje. Šokio namuose “Špagatas” būsimi šokėjai gaus reguliarų fizinį aktyvumą, kvalifikuotas, nuolat tobulinamas šokio žinias, konkursus, seminarus, keliones bei vasaros stovyklas. Taip pat studija bendradarbiauja su Kauno savivaldybe ir gali pasiūlyti NVŠ (neformalaus ugdymo krepšelį) nuo pirmos klasės.

Daugiau informacijos telefonu +37063596013 ir www.spagatas.lt Iki susitikimo! Šokio namų “Špagatas” vadovė Silverija Narkienė 🤍

Vartotojo atsiliepimai

Panašūs sporto klubai

PARTNERIAI

  • Secure payment with Stripe
  • Server on Ubuntu
  • Hosted by Hostinger

© 2019-2023 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius