• 0 sekėjai
  • Stalo tenisas
  • Vilnius

Informacija apie klubą

“Naujų žvaigždžių” stalo teniso klubas įkurtas 2007 m. Kartu su Lietuvos stalo teniso asociacija rengiame ir įgyvendiname bendrus projektus ir siekiame populiarinti stalo tenisą Vilniaus miesto vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų tarpe. Klubas organizuoja įvairių lygių stalo teniso varžybas, turnyrus ir sporto šventes, vasaros užimtumo ir sporto stovyklas, teikia visas galimas stalo teniso paslaugas – nuo asmeninių treniruočių iki rimtos sportinės programos sudarymo ir profesionalių stalo tenisininkų rengimo.
„Naujų žvaigždžių“ klubas – vienintelis klubas mieste, kur treniruojasi tikri Lietuvos čempionai ( jaunučių kategorijose).Mūsų jaunučių klubo komanda (200 gim.) laimėjo Lietuvos čempionatą. Mūsų mini jaunučių Berniukai laimėjo Lietuvos asmeninės čempionatą (2002g.m. ir jaunesni- Š. Lukša /2003g.m. ir jaunesni- E. Klarenbeek ). Berniukų iki 9 metų amžiaus grupėje mūsų žaidėjai irgi rodo geriausius rezultatus Lietuvoje, Mūsų klubo kadetų komanda nugalėjo Vilniaus tarpmokyklinį turnyrą.