LOGO_AI

lsva posted 2 mėnesiai ago

Lietuvos atvirosios Grappling GI/NOGI taurės pirmenybės ( Panevėžyje) ir K- 1 Lietuvos atviras mėgėjų čempionatas

409086142_407950058551669_1074468083837322213_n.jpg

Klubas pasikirtęs į dvi komandas dalyvavo abiejuose renginiuose.
Viena komanda kovėsi ant Grappling imtynių tatamio Panevežyje, kita K-1 ringe Šiauliuose.
Grappling varžbos vyko pagal dvi disciplinas. GI/ NOGI (su kimono ir be kimono)
Džiaugiamės pasiekmais:
Lietuvos atvirosios Grappling GI/NOGI taurės pirmenybių nugalėtojais tapo :
Kazys Kazakevičius GI 1 vieta, NOGI 1 vieta
Arnis Železniakas GI 1 vieta, NOGI 1 vieta
Gediminas Strumickas GI 2 vieta, NOGI 2 vieta
Armandas Glinskas NOGI 2 vieta
Aidui Vidzickui pritrūko nedaug iki medalio, tie kas neiškovojo medalių, nenusimena, ne tik dėl medalio dalyvaujame varžybose, įgyta reikiama patirtis ir motyvacija toliau tobulėti.
Kita, daugiau smūginę techniką propaguojanti komanda, kovėsi pagal K-1 taisykles.
K- 1 Lietuvos atviro mėgėjų čempionato čempionu tapo:
Evaldas Balsys 1 vieta.
Matas Gižys 2 vieta
Kevinas Alessio Alvarez 3 vieta
Nojui Simėnui ir Lukui Radauskui nors ir nepavyko iškovoti medalių, bet parodė tvirtą charakterį, narsiai kovėsi. Išanalizuosime klaidas ir sekanti kartą atvyksime stipresni.
Dėkojame už įdėta darbą sportininkams ir treneriams Arnoldui Lukošiūnui, Tomui Svirskiui, Matui Vaicekauskui, Albertui Kašėtai, taip pat visada pasiruošusius mums padėti Jonui Burdikui, Martynui Dranginiui, Miglei Nemanytei.
SK Faiteris prezidentas Arnoldas Lukošiūnas :
– Didžiuojamės pasiekimais ir sportininkais, visi suprantame, kad reikia įdėti daug darbo, reguliariai ir sunkiai treniruotis, laikytis dienotvarkės, aukoti daug savo laisvo laiko.
Noras be ryžto, yra tiktai noras. Dauguma mes svajojame kažkuo būti: kovotoju, krepšininku ar muzikantu. Stovėti prieš didelę auditoriją ir mėgautis šlovės akimirka. Išgirsti savo motyvuojančią dainą prieš lipant į ringą ar palietus pirštais muzikinį instrumentą klausyti, kaip skanduoja tavo vardą tūkstantinė minia. Dauguma neabejotinai to nori, tačiau metai bėga ir niekas nesikeičia. Kodėl ? Todėl, kad neužtenka laukti galutinio rezultato, reikia įdėti darbo į kiekvieną laisvą minutę. Ne karta pralaimėti, tam, kad įgijęs patirties pradėtum skinti pergales. Rytais keltis ir bėgioti, kai visi dar miega, vakarais sunkiai treniruotis, kai kiti patogiai įsitaisę prie televizoriaus ar kompiuteriniu žaidimu, savaitgaliais dalyvauti varžybose, kai draugai ir pažįstami švenčia vakarėliuose ar naktiniuose klubuose. Kiekvieną dieną stiprinti savo charakterį, sielą ir širdį. Čempionais negimstama, čempionais tampama.

Diskusija

PARTNERIAI

  • Secure payment with Stripe
  • Server on Ubuntu
  • Hosted by Hostinger

© 2014-2024 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius