Administratorius posted 3 savaitės ago

Lietuvos breiko šokėja pirmąkart tapo Europos čempione 

Dominika Banevič – Bgirl Nicka ( „Undisputed Masters” nuotr.) FOTO: ORGANIZACIJOS NUOTR.

15-metė Dominika Banevič (Bgirl Nicka) tapo Europos breiko čempione, sekmadienį Almerijoje (Ispanija) pranokusi 72 konkurentes ir laimėjusi dvi dienas trukusias pirmenybes.

Ant antrojo pakylos laiptelio užkopė Ana Ponomarenko (Bgirl Stefani) iš Ukrainos, kuri kitais metais švęs savo trisdešimtąjį gimtadienį. Būtent su ja Lietuvos šokėja kovėsi finale. Bronzą laimėjo sportininkė iš Prancūzijos Sya Dembele (Bgirl Syssy).

Tarp vyrų nugalėjo tituluotas šokėjas iš Nyderlandų Menno van Gorpas (Bboy Menno). Sidabrą laimėjo taip pat Nyderlandų atstovas Lee Lou Demierre (Bboy Lee), bronzą – ispanas Juanas de la Torre Sanchezas (Bboy Xak). Europos čempionato dalyviai buvo vertinami penkių teisėjų iš Ukrainos, Ispanijos, Slovakijos, Italijos ir Prancūzijos. Šokio metu buvo vertinama sportininko technika, originalumas, muzikalumas, judesių arsenalas.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/sportas/kitos-sporto-sakos/lietuvos-breiko-sokeja-pirmakart-tapo-europos-cempione-93280287

Discussion

© 2019-2023 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius