• Renginys baigėsi

AKMENĖ UNDERGROUND RIDE 2024

  • Dviračių sportas
  • 85145

AKMENĖ UNDERGROUND RIDE 2024
Tęsiant Tomo Misiukonio pradėtą Underground renginių tradiciją, šiemet antrą kartą organizuosiu Akmenė Underground Ride savo gimtajame krašte, kurio metu dviračiais ir vėl lankysime Akmenės rajono karjerus. Primenu, kad be Akmenės krašte vyksiančio Underground renginio Tomas Misiukonis ir kompanija organizuoja važiavimus Pamario krašte, Kuršių Nerijoje ir Anykščiuose (Pamarys Underground Ride, Nida Underground Ride, Anykščiai Underground Ride).
APIE VAŽIAVIMĄ
Akmenė Underground Ride tikslas susipažinti su Akmenės rajonu, tuo pačiu užsukant į išskirtinius plačiąjai visuomenei neprieinamus privačius gamtos objektus, kurių lankymas renginio dieną bus suderintas su karjerų vadovybe.
Identiškai, kaip Tomo Misiukonio važiavimuose, tai nebus oficialus komercinis renginys, todėl važiavimui pilnai ruošiamės patys. Važiavimo metu galimas palaikymas iš šeimos narių arba kartu važiuojančių dalyvių. Dalyvavimas renginyje nemokamas. Dalyviai į renginį iš anksto nėra registruojami.
TRASOS
Maršrutai skirti gravel dviračiams, bet puikiai tiks ir MTB ar hibridinis dviratis. Trasos drieksis žvyrkeliais, miškų keliukais, trumpose atkarpose asfaltu.
Suplanuoti du maršrutai: Short – 71km (užsuks į Karpėnų ir Menčių karjerus) ir Long – 131km (užsuks į Karpėnų, Menčių ir Šaltiškių karjerus). Maršrutais pasidalinsiu kelios dienos prieš renginį.
MAISTAS IR GĖRIMAI
Maistu ir gėrimais rūpinsimės patys. Pravažiuosime pora kaimų, kuriuose bus parduotuvių, todėl turėsite galimybę pasipildyti tiek maisto, tiek vandens atsargas.
RENGINIO PRIEINAMUMAS
Važiavimas atviras visiems norintiems. Ketinantys dalyvauti būtinai pakvieskite draugus, artimuosius, kolegas. Drąsiai dalinkitės renginio nuoroda.
RENGINIO FORMATAS
Nevaržybinis renginys. Galimas važiavimas tiek solo, tiek grupelėse. Siūlymas būtų neskubėti ir pasigrožėti vaizdais, ypatingai karjeruose.
PAKEITIMAI LYGINANT SU ANKSTESNIU RENGINIU
Karjerų vadovybės prašymu prieš startą reiks pasirašyti formoje, kurioje patvirtinsite, kad suprantate grėsmes galinčias kilti karjerų teritorijose, todėl griežtai laikysitės karjero lankymo taisyklių ir pilnai atsakysite už savo veiksmus ir potencialias traumas.
Pagrindinė karjerų lankymo taisyklė – karjeruose griežtai draudžiama eiti prie skardžių, ypač vietose, kuriose po sprogdinimų įtrūkusi žemė, kadangi yra rizika, kad šlaitas gali atitrūkti, todėl galite nukristi iš 10-12 metrų aukščio (detaliomis sąlygomis už kurias pasirašysime starto vietoje pasidalinsiu šiek tiek vėliau).
PROGRAMA PO MINIMO
Nuo metų pradžios Naujojoje Akmenėje pradėjo veikti naujas sveikatingumo centras (Žemaitijos g. 2, N.Akmenė), kuriame yra plaukimo baseinas, jacuzzi vonios, pirčių zona, todėl pramynus norintys galės nusiprausti ir pasišildyti pirtyse, bei pasidalinti renginio įspūdžiais.
Po baseino apie 18-19h rinksimės į “Garažą”, kur pavakarieniausime.
STARTO VIETA IR LAIKAS
L.Petravičiaus aikštė, Naujoji Akmenė 2024.04.20 10:00

Šeimininkauja

PARTNERIAI

  • Secure payment with Stripe
  • Server on Ubuntu
  • Hosted by Hostinger

© 2014-2024 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius