Šiuo metu modernizuojama svetainė, gali būti klaidų

  • Renginys baigėsi

Drum & Bass su dviračiu II GMD'24

  • Dviračių sportas
  • 01109

Gatvės muzikos dienos proga kviečiame visus muzikos ir sporto entuziastus pasijusti laisvais ir gyvybingais pasivažinėjant miesto gatvėmis klausantis energingos Drum & Bass muzikos.

Po labai smagaus praeitų metų prasiviažiavimo susibursime vėl prasilėkti miesto gatvėmis! Susitiksime Nepriklausomybės Aikštėje Vilniuje (Gedimino pr. prie Seimo ir M.Mažvydo bibltiotekos), kur jūsų lauks atlikėjas ir DJ Tom Bones, paruošęs prajudinantį muzikos grojaraštį. Kartu važiuos galingas JBL kolonėlių komplektas ir aprūpins visus dalyvius puikiu garsu. Su visu griausmingu būriu pajudėsime pro Gedimino prospektą, palei upę Antaklnyje, per Valakampių tiltą ir atgal palei upę pro Žirmūnus kelionę užbaigiant Katedros aikštėje. Norintys gali prisijungti ir pusiaukelėje ar susitrumpinti kelionę jums patogiu metu ir vietoje. Ruoškime dviračius, gerą nuotaiką ir susitinkame jau greitai!

SVARBI INFO IR REKOMENDACIJOS
Reikalingas dviratis, paspirtukas, skateboard ar kita transporto priemonė. Neturintiems savo transporto rekomenduojame trumpalaikę nuomą (Cyclocity, Bolt ar kita).
Renkamės nuo 13:30 Vilniaus Nepriklausomybės Aikštėje. Pajudame 14h, grįžtame apie 16h.
Važiuojame tvarkingai, laikydamiesi kelių eismo taisyklių. Laikomės dviračių takų, o kur jų nėra galime užimti tik vieną eismo juostą.
Kiekvienas dalyvis pats atsako už savo saugumą. Stengiamės važiuoti kiek įmanoma vienodu greičiu, lenkti kitus geriausia tik įsitikinus, jog tai daryti saugu.
Laikomės etiketo bei bendrų pagarbos taisyklių. Su aplinkiniais praeiviais ar vairuotojais bendraujame mandagiai ir atsiprašome jei kam sutrukdėme.
Renginys nemokamas!

Šeimininkauja

PARTNERIAI

  • Secure payment with Stripe
  • Server on Ubuntu
  • Hosted by Hostinger

© 2014-2024 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius