• Renginys baigėsi

Irklenčių ekspedicija Ūlos vidurupiu

  • Irklavimas
  • 65300

Antrą velykų dieną kviečiame praleisti aktyviai, prisijunkite prie irklenčių ekspedicijos Ūlos vidurupiu su lydinčiu instruktoriumi! Vietų kiekis ribotas.

ŪLA. Legendinė Dzūkijos upė, turinti daug vingių, privirtusių medžių. Ties kiekvienu posūkiu laukia staigmenos: nuvirtę medžiai, žemyninės kopos, aukšti smėlėti skardžiai. Ši upė išsiskiria savo srovės jėga, kliūčių bei vingių gausumu, tad nusimato tikrai daug nuotykių bei gražių vaizdų žadantis plaukimas. Plaukimas trunka apie 3-4 val.
LAIKAS. Prašome atvykti iki 11:00, paliksime automobilius ir vyksime į starto vietą. Ekspediciją pradedame nuo instruktažo, kurio metu išgirsite visą reikalingą informaciją: kaip taisyklingai užlipti ant irklentės, teisingai plaukti, kaip elgtis nukritus, kokiu maršrutu plaukti ir kitas svarbias elgesio ant vandens taisykles. Instruktažas užtrunka apie 15 min, tuomet plauksite. Maršruto ilgis apie 12 km, tai yra apie 3-4 val. plaukimo žemyn upe. Visam turui reikėtų planuoti apie 4 val. ( su pasiruošimu, instrukcijomis, susipakavimu po žygio).

VIETA. Susitinkame Zervynų kaime, šalia kaimo kapinaičių esančioje parkingo aikštelėje nuoroda: https://maps.app.goo.gl/R6KkARgjuUT5YWiJ7 Čia paliksime automobilius ir vyksime iki starto vietos, atplaukę iš karto būsite netoli savo automobilių.

APRANGA. Ekspedicijos dalyviams duosime specialius sausus kostiumus, kuriuos galėsite apsirengti ant savo aprangos. Taip pat vandens batus. Turėtumete apsirengti keletą sluoksnių drabužių ir šiltas kojines. Būtina turėti kepurę, pirštines, taip pat atsarginius sausus drabužius automobilyje. Rekomenduojame su savimi turėti energetinį batonėlį, termosą su šiltu gerimu.
KAINA. Espedicijos kaina 60 Eur (į kainą įskaičiuota: instruktažas, visa reikiama įranga, sausi kostiumai, vandens batai, pervežimas į starto vietą, lydintis instruktorius). Dalyvių kiekis ribotas.
Esant labai nepalankioms oro sąlygoms (audrai ar kitam pavojingam gamtos reiškiniui), kurios gali kelti pavojų renginio dalyviams, renginys gali neįvykti numatytu laiku ir būti perkeliamas kitai datai abipusiu susitarimu.
DALYVIAI. Irklenčių ekspedicijoje gali dalyvauti asmenys nuo 14 m. su lydinčiu pilnamečiu asmeniu.

Ture draudžiama dalyvauti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų medžiagų. Organizatoriai pasilieka teisę nesuteikti paslaugos neblaiviems asmenims ir negrąžinti pinigų už sumokėtą bilietą.
Ekspedicija įvykus, tačiau klientui neatvykus į jį ir dėl savo neatvykimo iš anksto (48 val. iki pradžios) nesusisiekus su administracija ant bilieto nurodytais kontaktais, bilietas laikomas panaudotu. Įsigytas bilietas galioja tik tai ekspedicijai, kurios data nurodyta biliete. Pinigai už įsigytą bilietą grąžinami tik tuo atveju, jei ekspedicija atšaukiama. Norint bilietus pasikeisti, taikomas 5 Eur keitimo mokestis. Bilietus pasikeisti į kitą mūsų paslaugą galite ne vėliau nei likus 48 val. iki ekspedicijos pradžios.

Šeimininkauja goSUP.lt

PARTNERIAI

  • Secure payment with Stripe
  • Server on Ubuntu
  • Hosted by Hostinger

© 2014-2024 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius