• Renginys baigėsi

Irklenčių turas Grūdos upe

  • Irklavimas
  • 65344

Laisvadienio rytą kviečiame prisijungti prie mūsų SUP (irklenčių) turo Grūdos upe.

Grūda- srauni ir labai vingiuota upė tekanti per Dzūkijos nacionalinį parką,. Vanduo skaidrus, smėlėtas ir neįtikėtinai švarus. Upės tėkmė greita, vingiuoja per pievas ir nuostabius Dzūkijos šilus, maršrute netrūksta užvartų, vietinės reikšmės lieptelių ir tiltelių, tačiau kliūtys lengvai įveikiamos ir prideda pozityvių prieskonių.

LAIKAS. Prašome atvykti 11.00, atvyks mikroautobusas kuris Jus visus atveš į starto vietą. Pradedame nuo instruktažo, kurio metu išgirsite visą reikalingą informaciją: kaip taisyklingai užlipti ant irklentės, teisingai plaukti, kaip elgtis nukritus, kokiu maršrutu plaukti ir kitas svarbias elgesio ant vandens taisykles. Instruktažas užtrunka apie 15 min, tuomet plauksite. Maršruto ilgis 12 km, tai yra apie 4 val. plaukimo žemyn upe. Visai ekspedicijai reikėtų planuoti iki 5val. ( su pasiruošimu, instrukcijomis, susipakavimu po žygio).

VIETA. Susitinkame Grūdos stovyklavietėje, netoli Kašėtų kaimo, Varėnos rajone koordinates 54.092802, 24.374761 (šalia Grūdos tilto), nuoroda į žemėlapį https://goo.gl/maps/ef17oNLQuyyAwkne7 ji yra apie 2 km nutolusi nuo Kašėtų kaimelio atvykstant nuo Merkinės. Čia paliksime automobilius, autobusas parveš iki starto vietos tad atplaukę iš karto būsite prie savo automobilių.

APRANGA. Apsirengti laisva, sportiška apranga, kuri nemaišytų įsibristi į vandenį (kelnes galima ir pasiraitoti:) Rekomenduojame turėti sausų drabužių automobilyje, jei netyčia nukristumėte (tikimybė labai maža, tačiau geriau būti pasiruošus).

KAINA. Turo Grūdos upe kaina 40 Eur (į kainą įskaičiuota: instruktažas, visa reikiama įranga, pervežimas iš finišo į starto vietą).

BILIETAI. Įsigytas bilietas yra jūsų registracija į turą. Papildomai registruotis nereikia, bilietus įsigyti galite pasinaudojus šia nuoroda:
https://tickets.paysera.com/…/irklenciu-turas-grudos..

Esant labai nepalankioms oro sąlygoms (audrai, perkūnijai ar kitam pavojingam gamtos reiškiniui), kurios gali kelti pavojų renginio dalyviams, renginys gali neįvykti numatytu laiku ir būti perkeliamas kitai datai abipusiu susitarimu.
DALYVIAI. Irklenčių ture gali dalyvauti asmenys nuo 14 m. su lydinčiu suaugusiu. Primename, jog turo metu lydintis instruktorius kartu neplaukia.
Ture draudžiama dalyvauti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų medžiagų. Organizatoriai pasilieka teisę tokiems asmenims nesuteikti paslaugos ir negrąžinti pinigų už sumokėtą bilietą.
Turui įvykus, tačiau klientui neatvykus į jį ir dėl savo neatvykimo iš anksto (24 val. iki turo pradžios) nesusisiekus su administracija ant bilieto nurodytais kontaktais, už bilietą sumokėti pinigai nėra grąžinami. Įsigytas bilietas galioja tik tam turui, kurio data nurodyta biliete. Pinigai už įsigytą bilietą grąžinami tik tuo atveju, jei turas atšaukiamas. Norint bilietus pasikeisti, taikomas 5 Eur keitimo mokestis. Bilietus pasikeisti į kitą turą galite ne vėliau nei likus 24 val. iki turo pradžios. 

Šeimininkauja

PARTNERIAI

  • Secure payment with Stripe
  • Server on Ubuntu
  • Hosted by Hostinger

© 2014-2024 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius