• Prasideda nuo 4 savaitės

Irklenčių turas Ūlos aukštupiu

  • Irklavimas
  • 65274

Savaitgalio rytą kviečiame išbandyti visiškai naują maršrutą Ūlos upe!

Tai puikus maršrutas rudens pradžiai. Šioje atkarpoje upė siaura ir labai vingiuota, turinti nepavojingų kliūčių, kurias tikrai galima įveikti manevruojant.

ŪLA. Legendinė Dzūkijos upė, turinti daug vingių, privirtusių medžių. Ties kiekvienu posūkiu laukia staigmenos: nuvirtę medžiai, žemyninės kopos, aukšti smėlėti skardžiai. Ši upė išsiskiria savo srovės jėga, kliūčių bei vingių gausumu, tad nusimato tikrai daug nuotykių bei gražių vaizdų žadantis plaukimas. Plaukimas trunka apie 3-4 val.

LAIKAS. Prašome atvykti iki 11:00, čia saugiai paliksime automobilius ir persėsime į mikroautobusą, nuvešiantį į starto vietą. Ekspediciją pradedame nuo instruktažo, kurio metu išgirsite visą reikalingą informaciją: kaip taisyklingai užlipti ant irklentės, teisingai plaukti, kaip elgtis nukritus, kokiu maršrutu plaukti ir kitas svarbias elgesio ant vandens taisykles. Instruktažas užtrunka apie 15 min, tuomet plauksite. Maršruto ilgis 11 km, tai yra apie 3-4 val. plaukimo žemyn upe. Visam turui reikėtų planuoti apie 4 val. ( su pasiruošimu, instrukcijomis, susipakavimu po žygio).
VIETA. Susitinkame Rudnios kaime, Varėnos rajone, sodyboje Ūlos vingis, adresu Malūno g. 12, nuoroda į žemėlapį https://goo.gl/maps/81rsffxwae7qpoPo7 Čia paliksime automobilius, autobusas parveš iki starto vietos tad atplaukę iš karto būsite prie savo automobilių.
APRANGA. Apsirengti laisva, sportiška apranga, kuri nemaišytų įsibristi į vandenį (kelnes galima ir pasiraitoti:) Rekomenduojame turėti sausų drabužių automobilyje, jei netyčia nukristumėte (tikimybė labai maža, tačiau geriau būti pasiruošus).

KAINA. Turo Ūlos upe kaina 40 Eur (į kainą įskaičiuota: instruktažas, visa reikiama įranga, pervežimas iš finišo į starto vietą). Kadangi ši atkarpa nėra Dzūkijos nacionalinio parko teritorijoje, leidimas nereikalingas.
BILIETAI. Įsigytas bilietas yra jūsų registracija į renginį. Bilietus įsigyti galite pasinaudojus šia nuoroda: https://tickets.paysera.com/…/irklenciu-turas-ulos…

Lie 14, 2024 11:00 AM to 3:00 PM

Šeimininkauja

PARTNERIAI

  • Secure payment with Stripe
  • Server on Ubuntu
  • Hosted by Hostinger

© 2014-2024 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius