• Vyksta dabar
  • Kelias dienas

Jaunimas ORE: vandenlentės, jėgos aitvarai

  • Kaitavimas
  • 96241

Jaunimas yra vilties ir potencialo būrys, pilnas energijos ir ambicijų. Ši jaudimui adaptuota stovykla yra kupina nuotykių ir draugystės, tai laikas skirtas išbandyti naujus pomėgius ir ugdyti saviraiškos įgūdžius.
Mūsų komanda yra pagarbi ir supratinga, klausomės dalyvių nuomonių, per veiklas auginame jų savivertę, mokiname juos ugdyti svarbius gyvenimo įgūdžius.
Stovyklautojų laukia:
– Pamokos su profesionaliais jėgos aitvarų instruktoriais.
– Treniruotė Palangos vandenlenčių parke 313.
– Išvyka į batutų parką Skypark.
– Kaituotojų aplinkos, gyvenimo būdo pažinimas. Inventoriaus teisingas pasirinkimas. Mokymai krante su mokomuoju aitvaru, instruktažas vandenyje su jėgos aitvaru.
– Nesant vėjui – organizuojamos edukacinės išvykos, pvz.: į Ventės ragą, Drevernos prieplauką ir t.t.
– Įvairūs lauko žaidimai, pusiausvyros lavinimas su Balance Board’u.
– Pasivaikščiojimo tipo žygis įspūdingais miškų takais.
– Plaukiojimas SUP’u.
– Šokinėjimas ant lauko batuto.
– Futbolas, estafetės, tinklinis ir pan.
Saugumas:
IKO asociacijos sertifikuoti instruktoriai, atitinkantys visus tarptautinius standartus, kiekvienam stovyklautojui skirs ypatingą dėmesį, rūpinsis vaikų saugumu. Patys stovyklautojai stovyklą pradės nuo teorinės dalies – bus dėstomi visi saugumo aspektai.
Kuršių marios yra puiki vieta mokintis kaituoti, kadangi jos yra seklios. Stovyklos teritorija nėra didelė, visi vaikai buriasi vienoje vietoje.
Apgyvendinimas:
7 min nuo pagrindinio Svencelės Kite spoto, gyventi pritaikytuose, naujai įrengtuose nameliuose su kondicionieriais, kiekviename po 4 vaikus. Merginos atskiruose kambariuose nuo vaikinų.
Vadovai: Monika, Tėja ir Vilius.
Monika turi pedagoginį magistro diplomą, leidžiantį dirbti su mokyklinio amžiaus vaikais, psichologinių žinių bei pirmosios pagalbos pažymėjimus. “Vaikų linijos” savanoriavimo patirtį, taip pat 17 metų patirtį su vaikais. 10 metų patirtį kaitavime, IKO – kaitavimo instruktoriaus asistento pažymėjimą.
Vilius – linksmas, kupinas netikėtumų jaunuolis. Kaituoja Vilius nuo 8 metų. Jėgos treniruotės yra jo mėgiamausios, tad jis ves visas rytines mankštas, mokins plaukti vandenlente, žais ir palaikys bendrą jaunimėlio gerą “vaibą”. Oh, beje, jis yra ne tik draugiškas, bet ir labai gražus  .
Tėja yra draugiškumo įsikūnijimas, pasireiškiantis draugiška šypsena, atvira širdimi ir pasiryžimu padėti kiekvienam. Jos ypatingi gebėjimai klausyti, skatinti draugiškų ir teigiamų tarpusavio santykių kūrimąsi. Tėja ves veiklas krante.
Vandenyje sistemingas jėgos aitvarų pamokas ves ir kiti kvalifikuoti IKO instruktoriai. Vienam instruktoriui bus priskirti du/keturi vaikai, todėl dėmesio kiekio užteks kiekvienam.
Kam skirta: 16-19 metų jaunimėliui. Vaikinams ir merginoms. Pažengusiems ir pradedantiesiems.
Trukmė: 5 dienos.
Kaina: 500 eurų. Rezervacijos mokestis: 100 eurų. Kas jau buvo, žino, kad vietos tirpsta labai greitai.
REGISTRACIJA: https://forms.gle/xvrhv8JwL8fK5a1v5
Daugiau info: 868666212, monika@orestore.lt

Lie 14, 2024 2:00 PM to Lie 19, 2024 2:00 PM

Šeimininkauja

PARTNERIAI

  • Secure payment with Stripe
  • Server on Ubuntu
  • Hosted by Hostinger

© 2014-2024 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius