Šiuo metu modernizuojama svetainė, gali būti klaidų

  • Prasideda nuo 4 savaitės
  • Kelias dienas

Joninių SUP turas Molėtuose

  • Irklavimas
  • 33159

Viena gražiausių vasaros tradicijų – Joninių naktinis irklenčių turas.
Nuostabiame gamtos kampelyje šalia Molėtų, viename skaidriausių – Luokesų ežere. Po irklentėmis pritvirtintos specialios LED šviesos leis ne tik džiaugtis ypatinga patirtimi SUPinant naktį, bet ir grožėtis povandeniniu pasauliu.

Specialių LED lempų dėka galėsite matyti visą vandens florą ir fauną. Ežero vanduo yra išskirtinai skaidrus, o dugnas ypatingai įvairus, pilnas skirtingų spalvų ir formų augalijos, žuvų. Šis turas sužavės tiek jau bandžiusius naktinius turus Vilniuje, Kaune ar Trakuose, tiek ir tuos, kurie dar nei karto nėra plaukę naktiniame goSUP ture.

LAIKAS. Startuojame 23:00. Turą pradedame nuo instruktažo, kurio metu išgirsite visą reikalingą informaciją: kaip taisyklingai užlipti ant irklentės, teisingai plaukti, kaip elgtis nukritus, kokiu maršrutu plaukti ir kitas svarbias elgesio ant vandens taisykles. Instruktažas užtrunka apie 15 min, tuomet plauksite. Bendra plaukimo trukmė: 1-1:30 val. (priklausomai nuo plaukiančiųjų greičio bei oro sąlygų).
VIETA. Susitinkame Paluokesos kaime esančioje stovyklavietėje prie Luokesos ežero (https://goo.gl/maps/inTn1mjkQDxxhnw28)

Stovyklavietę galima pasiekti su automobiliu važiuojant A14 keliu. Stovyklavietė yra 1km atstumu nuo Molėtų.

APRANGA. Apsirenkite laisva, sportiška apranga, kuri nevaržytų judesių, patogia avalyne, geriausiai sportine. Aprangą rinkitės atsižvelgdami į oro sąlygas – jei prognozės žada vėsesnį orą, apsirenkite šilčiau. Dėl viso pikto turėkite automobilyje atsarginį drabužių komplektą. Svarbius daiktus: telefonus, automobilių raktelius, kt. – kol plauksite galėsite palikti mūsų automobilyje.
KAINA. Turo kaina 30 Eur asmeniui; į kainą įskaičiuota visa reikalinga įranga (irklentės komplektas, specialios LED šviesos), instruktažas, lydintis instruktorius.
BILIETAI. Įsigytas bilietas yra jūsų registracija į turą – papildomai registruotis nereikia. Bilietus įsigyti galite pasinaudojus šia nuoroda: https://tickets.paysera.com/…/naktinis-joniniu…

Esant labai nepalankioms oro sąlygoms (audrai, perkūnijai ar kitam pavojingam gamtos reiškiniui), kurios gali kelti pavojų turo dalyviams, turas gali neįvykti numatytu laiku ir būti perkeliamas kitai datai abipusiu susitarimu. Tokiu atveju turo dalyviai informuojami asmeniškai susiekus bilietų pirkimo metu nurodytu telefonu.

DALYVIAI. Naktiniame ture galima dalyvauti vaikams nuo 16m. Išimtys taikomos tik pažengusiems goSUP.lt mokyklos mokiniams.
Ture draudžiama dalyvauti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų medžiagų. Organizatoriai pasilieka teisę nesuteikti paslaugos neblaiviems asmenims ir negrąžinti pinigų už sumokėtą bilietą.

Turui įvykus, tačiau klientui neatvykus į jį ir dėl savo neatvykimo iš anksto (24 val. iki turo pradžios) nesusisiekus su administracija ant bilieto nurodytais kontaktais, bilietas laikomas panaudotu. Įsigytas bilietas galioja tik tam turui, kurio data nurodyta biliete. Pinigai už įsigytą bilietą grąžinami tik tuo atveju, jei turas atšaukiamas. Norint bilietus pasikeisti, taikomas 5 Eur keitimo mokestis. Bilietus pasikeisti į kitą turą galite ne vėliau nei likus 24 val. iki turo pradžios.

Bir 23, 2024 11:00 PM to Bir 24, 2024 1:00 AM

Šeimininkauja goSUP.lt

PARTNERIAI

  • Secure payment with Stripe
  • Server on Ubuntu
  • Hosted by Hostinger

© 2014-2024 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius