• Renginys baigėsi

Kursai STARTAS CC 2024

  • Plaukimas
  • Mokyklos G.

Kursai STARTAS – tai 5-oji Cable College mokslo metų ir sezono atidarymo šventė! Šiemet vietų užteks tikrai visiems, nes STARTuosime net 3 kartus. Laukia net 4 skirtingų lygių grupės – PRADŽIA, PAŽANGA, FIGŪROS ir MOTERIMS.

RENKAMOS GRUPĖS IR TRENIRUOTĖS
Renkamos grupės iki 13 suaugusiųjų. Kiekviena grupė turės savo atskirą trenerį, kuris kiekvienam skirs dėmesio ir padės tobulėti:

Grupė PRADŽIA – Naujokams ir 2.0 sistemoje plaukusiems Naujokams
Skirta tiems, kurie svajoja išmokti plaukti vandenlente. Taip pat – jau išbandžiusiems šį sportą, iki šiol plaukusiems tik 2.0 sistemoje ar norintiems užtvirtinti bei pagilinti turimas bazines žinias.

TRENIRUOTĖS vyks specialiai Naujokams suprojektuotame 7 bokštų rate. Išmokus sukti ratus, lauks pirmosios figūros. Tik saugios, nekeliančios baimės ir skatinančios sklandų progresą.

Grupė PAŽANGA – Antrokams ir Pažengusiems
Skirta Antroko kortelę pradėjusiems pildyti ir Pažengusiems raideriams, turintiems tikslą išmokti teisingai naudotis Cable College treniruočių planu, kuris vandenlenčių sporte padės tobulėti nuosekliai bei kryptingai.

TRENIRUOTĖS vyks pagal Cable College treniruočių planą specialiai Antrokams ir Pažengusiesiems suprojektuotame 6 bokštų rate. Studijuosime ne tik vandens, bet ir table, box, pipe, bank, kicker triukus iš Antrokų ir Pažengusių kortelės. Figūros – keliančios azartą, o ne baimę, ir įkvepiančios sklandų progresą.

Grupė FIGŪROS – stipriems Antrokams ir Pažengusiems
Skirta stipriems Antrokams ir Pažengusiems raideriams, kurie laisvai jaučiasi ant vandens, bet vis dar ieško rakto į stilingesnį plaukimą, išnaudojant sudėtingesnes 6 bokštų rato figūras.
Studentai kursų pabaigoje, treneriui palaiminus, galės išbandyti ir pažengusių lygio figūras 5 bokštų rato sistemoje!

TRENIRUOTĖS vyks pagal Cable College treniruočių planą specialiai Antrokams ir Pažengusiesiems suprojektuotame 5 ir 6 bokštų rate. Pirmieji rail-to-rail‘ai, transfer’iai, įvažiavimas į išorinius ir vidinius bank’us, ir taisyklingas nusileidimas – visa tai atliksime kryptingai bei saugiai. Figūros – keliančios azartą, o ne baimę, ir įkvepiančios sklandų progresą.

Grupė MOTERIMS – Antrokėms ir Pažengusioms
Skirta tik moterims, jau laisvai startuojančioms, sukančioms ratus ir čiuožiančioms ant nesudėtingų figūrų. Pažintis su visomis 313 cable park sistemomis, taisyklingesni triukai, sudėtingesnės figūros, daugiau pasitikėjimo savimi ir žinių apie vandenlenčių kultūrą – viskas įskaičiuota.

TRENIRUOTĖS vyks pagal Cable College treniruočių planą visose trijose parko sistemose. Kiekviena studentė mokysis triukus pagal savo lygį iš Naujokų arba Antrokų kortelės.

JOGA
Trenerių vedami užsiėmimai padės apšilti ir atgauti jėgas po treniruočių. Jogos užsiėmimai vyks tik orui leidus.

STARTAS #1 – gegužės 5-12 d.
Renkamos grupės: Pradžia, Pažanga, Figūros
STARTAS #2 – gegužės 12-19 d.
Renkamos grupės: Pradžia, Pažanga, Moterims
STARTAS #3 – gegužės 19-26 d.
Renkamos grupės: Pradžia, Pažanga, Moterims, Figūros

TRUKMĖ: 8 dienos (7 naktys).
KELIALAPIO KAINA VIENAM SVEČIUI – €299.
Į kainą įskaičiuota:
– Apgyvendinimas.
– Treniruotės (10 treniruočių po 1,5 val.).
– Neribotas plaukimas visose 3 parko sistemose, įskaitant atvykimo ir išvykimo dieną.
– Įranga (šalmas, liemenė, hidrokostiumas, mokomoji lenta, PRO lenta).
*Maitinimas į kainą neįskaičiuotas.

REGISTRACIJA ir KONTAKTAI
– Norint užsiregistruoti rašykite el. laišką į hello@cablecollege.lt;
– Nurodykite kursą ir grupę, į kurį norite užsiregistruoti, dalyvių skaičių, jų vardus ir pavardes, bei norimą kursų datą. 

 

Šeimininkauja

PARTNERIAI

  • Secure payment with Stripe
  • Server on Ubuntu
  • Hosted by Hostinger

© 2014-2024 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius