• Renginys baigėsi

Kursai WAKE & SKATE CC 2024

  • Riedlenčių sportas
  • Mokyklos G. 82

Nuo lentos   ant lentos   – du lentų sportai viename kurse! Cable College ir Kablys Skatepark trenerių paruošti specialūs WAKE & SKATE kursai, skirti tobulinti vandenlenčių ir riedlenčių sporto įgūdžius.
Šie kursai tiks visiems norintiems pažinti riedlenčių sportą bei patobulinti įgūdžius. Taip pat ir tiems, kurie svajoja išmokti plaukti vandenlente arba pagilinti jau turimas. 

RENKAMOS GRUPĖS IR TRENIRUOTĖS
Visi dalyviai bus suskirstyti į vandenlenčių ir riedlenčių treniruočių grupes pagal lygį ir treniruočių tikslus. Kiekviena grupė turės savo atskirą trenerį, kuris kiekvienam skirs dėmesio ir padės tobulėti.

VANDENLENČIŲ GRUPĖS IR TRENIRUOTĖS
 Grupė PRADŽIA – Naujokams ir 2.0 sistemoje plaukusiems Naujokams
Skirta tiems, kurie svajoja išmokti plaukti vandenlente. Taip pat – jau išbandžiusiems šį sportą, iki šiol plaukusiems tik 2.0 sistemoje ar norintiems užtvirtinti bei pagilinti turimas bazines žinias.
 TRENIRUOTĖS vyks specialiai Naujokams suprojektuotame 7 bokštų rate. Išmokus sukti ratus, lauks pirmosios figūros. Tik saugios, nekeliančios baimės ir skatinančios sklandų progresą.
Grupė PAŽANGA – Antrokams ir Pažengusiems
Skirta Antroko kortelę pradėjusiems pildyti ir Pažengusiems raideriams, turintiems tikslą išmokti teisingai naudotis Cable College treniruočių planu, kuris vandenlenčių sporte padės tobulėti nuosekliai bei kryptingai.
 TRENIRUOTĖS vyks pagal Cable College treniruočių planą specialiai Antrokams ir Pažengusiesiems suprojektuotame 6 bokštų rate. Studijuosime ne tik vandens, bet ir table, box, pipe, bank, kicker triukus iš Antrokų ir Pažengusių kortelės. Figūros – keliančios azartą, o ne baimę, ir įkvepiančios sklandų progresą.

RIEDLENČIŲ GRUPĖ IR TRENIRUOTĖS
Riedlenčių treniruočių metu Naujokus supažindinsime su riedlenčių sporto pagrindais ir saugumo reikalavimais. Išmokysime pagrindinių bazinių judesių ir pirmųjų triukų. Patyrusius riedlininkus išmoksime įveikti pažengusių figūras, mokysime sudėtingesnių triukų.
 TRENIRUOTĖS vyks ant 313 cable park m-skate rampos, Vydmantų ir Palangos skatepark’uose.

JOGA
Trenerių vedami užsiėmimai padės apšilti ir atgauti jėgas po treniruočių. Jogos užsiėmimai vyks tik orui leidus.

Šeimininkauja

PARTNERIAI

  • Secure payment with Stripe
  • Server on Ubuntu
  • Hosted by Hostinger

© 2014-2024 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius