• Renginys baigėsi

LIETUVOS DRIFTO ČEMPIONATO STREET LYGOS II ETAPAS X CARFEST BY BLEG

  • Auto sportas
  • 93231

Epinis renginys, kuris lygių neturėjo jau 7 metus iš eilės, Klaipėdoje. UOSTAMIESTIS atgims taip – kaip dar negyvavo. Šiemet čia atvažiuos aršiausi Lietuvos DRIFTO ČEMPIONATO DALYVIAI išsiaiškinti – kuris stipriausias ar stipriausioji. Dalyviai bei komandos varžysis dėl geriausių rezultatų!
Renginys nustebins visko mačiusius automobilių sporto gerbėjus. Driftas – galinga jėga kurios visumoje susilieja sportininkų profesionalumas, įspūdingas šou, galingi automobiliai, neretai stebinantys ir savo dizainais ir jų išskirtinumu.
Skambant geriausių Lietuvos DJ atlikėjų muzikai, kiekvienas norintis taps naujos istorijos pradžia. Mes tikime – tai bus geriausias SEKMADIENIS 2024‘aisiais. Tad – draugai, kalendoriuose žymėkite BIRŽELIO 9 dieną ir susitinkame Klaipėdos ŠVYTURIO Arenos prieigose.

Renginys subalansuotas visų amžiaus grupių žiūrovams, net ir išrankiausiems!
Mažųjų automobilių fanų laukia atrakcionai, vyresnių – mažųjų automobilių programa bei solidžių išskirtinių automobilių mini-paroda, bei edukacinės programos skirtos visai šeimai!
Išalkusius nustebins net iš Latvijos atvykę virtuvės šefai!
Renginio pabaigoje – dalyvius kviesime paradui gražiausiomis Klaipėdos gatvėmis, o po jo – After Party trasoje!
Žiūrovams renginys NEMOKAMAS, tačiau prisidedant prie puikaus renginio – siūlysime galimybę renginį stebėti pačiame veiksmo sūkuryje, įsigyjant fano bilietą (8 Eur, bilietais bus prekiaujama vietoje) – Taip turėsite galimybę drifto varžybas stebėti iš matomiausių vietų, susipažinti su sportininkais, pamatyti visus bolidus iš arti!
Žiūrovų laukiame nuo 12 valandos!

Show-Off dalyvių registracija: https://forms.gle/8TPEYfn5S3rbtrhD6

SAVANORIŲ registracija:
https://forms.gle/dtY1piMAdfa31b9H8

Šeimininkauja

PARTNERIAI

  • Secure payment with Stripe
  • Server on Ubuntu
  • Hosted by Hostinger

© 2014-2024 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius