Šiuo metu modernizuojama svetainė, gali būti klaidų

  • Prasideda nuo 2 savaitės

LIETUVOS DRIFTO ČEMPIONATO STREET LYGOS III ETAPAS

  • Auto sportas
  • 93231

Epinis renginys, kuris lygių neturėjo jau 7 metus iš eilės, Klaipėdoje. UOSTAMIESTIS atgims taip – kaip dar negyvavo. Šiemet čia atvažiuos aršiausi Lietuvos DRIFTO ČEMPIONATO DALYVIAI išsiaiškinti – kuris stipriausias ar stipriausioji. Dalyviai bei komandos varžysis dėl geriausių rezultatų, o taip pat ir dėl daugiau nei 10 nominacijų, kurių laimėtojus išrinks publika!

Renginys nustebins visko mačiusius automobilių sporto gerbėjus. Driftas – galinga jėga kurios visumoje susilieja sportininkų profesionalumas, įspūdingas šou, galingi automobiliai, neretai stebinantys ir savo dizainais ir jų išskirtinumu.
Visų automanų dėmesiui – drifteriams šį kartą iššūkį mes ir visos Lietuvos STANCE kultūros atstovai. STILIUS AR DRIFTAS? Tvarka ar teisingumas? Sportas ar grožis? O galbūt abu kartu? Mielieji, nuspręsite patys! Skambant geriausių Lietuvos DJ atlikėjų muzikai, kiekvienas norintis taps naujos istorijos pradžia. Mes tikime – tai bus geriausias SEKMADIENIS 2024‘aisiais. Tad – draugai, kalendoriuose žymėkite BIRŽELIO 9 dieną ir susitinkame Klaipėdos ŠVYTURIO Arenos prieigose.

Renginys subalansuotas visų amžiaus grupių žiūrovams, net ir išrankiausiems! Mažųjų automobilių fanų laukia atrakcionai, animatoriai, o drąsesniems ir mini-automobiliukų paroda ir rungtys.
Išalkusiems – nustebins iš visos šalies atvykę virtuvės šefai.
Renginio pabaigoje – dalyvius kviesime paradui gražiausiomis Klaipėdos gatvėmis, o po jo – After Party trasoje!

Žiūrovams renginys NEMOKAMAS, tačiau prisidedant prie puikaus renginio – siūlysime galimybę iš anksto įsigyti VIP zonos kvietimą – su kuriuo turėsite galimybę drifto varžybas stebėti iš matomiausių vietų, susipažinti su sportininkais, pamatyti visus sportinius ir parodos automobilius iš arti, ir būti pačiame veiksmo sūkuryje!
Informacija bus papildyta!

Bir 9, 2024 8:00 AM to 4:00 PM

Šeimininkauja

PARTNERIAI

  • Secure payment with Stripe
  • Server on Ubuntu
  • Hosted by Hostinger

© 2014-2024 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius