Šiuo metu modernizuojama svetainė, gali būti klaidų

  • Renginys baigėsi

Pavasarinio potvynio ekspedicija Grūdos upe

  • Irklavimas
  • 65344

Sekmadienio rytą kviečiame prisijungti prie mūsų SUP (irklenčių) žiemos ekspedicijos Grūdos upe, ekstriamalia atkarpa. Ši arkarpa pasižymi itin greita srove ir daugybe posūkių tad nuotykiai garantuoti!

Grūda- srauni ir labai vingiuota upė tekanti per Dzūkijos nacionalinį parką,. Vanduo skaidrus, smėlėtas ir neįtikėtinai švarus. Upės tėkmė greita, vingiuoja per pievas ir nuostabius Dzūkijos šilus, maršrute netrūksta užvartų, vietinės reikšmės lieptelių ir tiltelių.

LAIKAS. Prašome atvykti 12.00, atvyks mūsų transportas kuris Jus visus atveš į starto vietą.

Pradedame nuo instruktažo, kurio metu išgirsite visą reikalingą informaciją: kaip taisyklingai užlipti ant irklentės, teisingai plaukti, kaip elgtis nukritus, kokiu maršrutu plaukti ir kitas svarbias elgesio ant vandens taisykles žiemos metu. Instruktažas užtrunka apie 15 min, tuomet plauksite. Maršruto ilgis 6 km, tai yra apie 2-3 val. plaukimo žemyn upe. Visai ekspedicijai reikėtų planuoti iki 4 val. ( su pasiruošimu, instrukcijomis, susipakavimu po žygio).

VIETA. Susitinkame stovyklavietėje šalia Grūdos upės https://maps.app.goo.gl/Z1vNqgtfT5UUXY3y5

APRANGA. Ekspedicijos dalyviams duosime specialius sausus kostiumus, kuriuos galėsite apsirengti ant savo aprangos. Taip pat vandens batus. Turėtume apsirengti keletą sluoksnių drabužių ir šiltas kojines. Būtina turėti kepurę, pirštines (2 komplektus), taip pat atsarginius sausus drabužius automobilyje. Rekomenduojame su savimi turėti energetinį batonėlį, termosą su šiltu gerimu.

KAINA. Pavasario potvynio ekspedicijos Grūdos upe kaina 60 Eur (į kainą įskaičiuota: instruktažas, visa reikiama įranga ir apsaugine apranga, pervežimas iš finišo į starto vietą, lydintis instruktorius). Jei turite savo aprangą ekspedicijos kaina 40 eur. Norėdami rezervuoti vietą prašome susiekti el. paštu info@gosup.lt arba telefonu +37067765752

Esant labai nepalankioms oro sąlygoms (stipriam lietui ar kitam pavojingam gamtos reiškiniui), kurios gali kelti pavojų renginio dalyviams, renginys gali neįvykti numatytu laiku ir būti perkeliamas kitai datai abipusiu susitarimu.

DALYVIAI. Pavasario potvynio ekspedicijoje Grūdos upe gali dalyvauti asmenys nuo 18 m.

Ekspedicijoje draudžiama dalyvauti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų medžiagų. Organizatoriai pasilieka teisę tokiems asmenims nesuteikti paslaugos ir negrąžinti pinigų už sumokėtą bilietą.
Ekspedicijai įvykus, tačiau klientui neatvykus į jį ir dėl savo neatvykimo iš anksto (24 val. iki turo pradžios) nesusisiekus su administracija ant bilieto nurodytais kontaktais, už bilietą sumokėti pinigai nėra grąžinami. Įsigytas bilietas galioja tik tam turui, kurio data nurodyta biliete. Pinigai už įsigytą bilietą grąžinami tik tuo atveju, jei ekspedicija atšaukiama. Norint bilietus pasikeisti, taikomas 5 Eur keitimo mokestis. Bilietus pasikeisti į kitą mūsų teikiamą paslaugą galite ne vėliau nei likus 24 val. iki turo pradžios.

Šeimininkauja goSUP.lt

PARTNERIAI

  • Secure payment with Stripe
  • Server on Ubuntu
  • Hosted by Hostinger

© 2014-2024 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius