Šiuo metu modernizuojama svetainė, gali būti klaidų

  • Renginys baigėsi

Shotokan karate turnyras ,,IPPON CUP 2024”

  • Karate
  • 76192

Varžybų tikslas: didinti gyventojų, ypač vaikų, fizinį aktyvumą, populiarinti Shotokan karatė stilių, išaiškinti geriausius sportininkus.
Varžybų vieta: Birutės g. 40, Šiauliai (Šiaulių Medelyno progimnazija).

DALYVIAI: dalyvių skaičius neribojamas. Visi dalyviai turi būti pasitikrinę sveikatą, susipažinę su turnyro nuostatais bei tai patvirtinę registracijos metu. Visi dalyviai turnyre dalyvauja laisva valia, niekieno neverčiami ir prisiima visą su dalyvavimu turnyre susijusią (taip pat ir su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) riziką ir atsakomybę bei įsipareigoja dėl to nereikšti turnyro organizatoriams jokių pretenzijų. Varžybų organizatoriai už dalyvių sveikatą ir traumas, patirtas varžybų metu, neatsako ir rekomenduoja sportininkams apsidrausti.
Varžybų metu bus fotografuojama ir filmuojama. Dalyviai dalyvaudami varžybose sutinka, kad jų nuotraukas ir video medžiagą bus galima naudoti viešinant renginį, jų asmens duomenis (vardas, pavardė, amžius, atstovaujamas klubas) bus galima naudoti ir viešinant skelbiant dalyvių sąrašus ir rezultatus.

APSAUGOS: privalomos: dantų kapos, baltos spalvos pirštinėlės; vaikinams – bandažai, merginoms rekomenduojamos – krutinės ląstos apsaugos.
STARTO MOKĘSTIS: už 1 rungtį 25 €, už 2 rungtis 40€, už 3 rungtis – 55 €, už 4 rungtis – 70 €.
APDOVANOJIMAI: varžybų nugalėtojai apdovanojami taurėmis ir medaliais, prizininkai – medaliais. Apdovanojamos dvi trečiosios vietos. 4-5 ir 6-7 m. kategorijose dalyviai apdovanojami dalyvio medaliais.

Iškilus klausimams kreiptis tel. +37061494280, 44karate@gmail.com

Šeimininkauja Šiaulių karate klubas Katana

PARTNERIAI

  • Secure payment with Stripe
  • Server on Ubuntu
  • Hosted by Hostinger

© 2014-2024 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius