LOGO_AI

lsva posted 10 mėnesių ago

Žiniasklaida: Sabonis nežais pasaulio čempionate, ruošiasi Motiejūnas

f9c1a7a0-742a-11ed-b29f-3da05397cd7c

Dėl užsitęsusio nykščio traumos gydymo viešai abejojęs savo galimybėmis prisijungti prie Lietuvos krepšinio rinktinės pasaulio čempionate Domantas Sabonis nusprendė pastarąjį praleisti.
Apie tai skelbia basketnews.lt žurnalistas Lukas Malinauskas, pranešantis, kad atsivėrusią spragą nacionalinės komandos priekinėje linijoje turėtų užpildyti Donatas Motiejūnas. Nuo 2017-ųjų didžiuosiuose rinktinių turnyruose nežaidęs 32-ejų vidurio puolėjas neseniai su „Monaco“ klubu pergalingai užbaigė Prancūzijos čempionatą.
Tuo metu D. Saboniui geriausią karjeros sezoną Sakramento „Kings“ klube (NBA) teko baigti su dešinės rankos įtvaru. 27-erių aukštaūgis dar praėjusį gruodį patyrė nykščio avulsinį lūžį. Tiesa, kol kas lieka neaišku, ar jam prireiks operacijos. Praleisti pasaulio čempionatą taip pat jau yra nusprendę Lukas Lekavičius, Rokas Giedraitis, Marius Grigonis ir Edgaras Ulanovas. Rugpjūčio 25 d. planetos pirmenybes lietuviai pradės Maniloje (Filipinai), kur D grupėje kovos su Juodkalnijos, Meksikos ir Egipto atstovais.

Rugpjūčio 25 d. planetos pirmenybes lietuviai pradės Maniloje (Filipinai), kur D grupėje kovos su Juodkalnijos, Meksikos ir Egipto atstovais.

Skaitykite daugiau

Diskusija

PARTNERIAI

  • Secure payment with Stripe
  • Server on Ubuntu
  • Hosted by Hostinger

© 2014-2024 Nugaleksave. Visos teisės saugomos.

Lietuvos sporto vystymo asociacija „Nugalėtojas” | Įmonės kodas 303277482 | Justiniškių g. 14C, 310 kab., LT-05131 Vilnius